PROMO - HT pokrenuo prvu online platformu u Hrvatskoj za kupnju digitalnih poklon bonova Istaknuto
- Napisao/la IS
Hrvatski Telekom pokrenuo je prvu online platformu u Hrvatskoj koja omogućuje jednostavnu, brzu i personaliziranu kupnju i slanje digitalnih poklon bonova poznatih globalnih i domaćih brendova.
Platforma je dostupna unutar popularnog programa pogodnosti Magenta Moments u mobilnoj aplikaciji Moj Telekom, a mogu joj besplatno pristupiti svi korisnici, neovisno o tome koju mobilnu mrežu koriste.
Korisnici mogu odabrati željeni poklon bon i njegovu vrijednost, dodati osobnu poruku i fotografiju ili video te zakazati slanje na točno određeni datum. Po želji, mogu koristiti i AI pomoćnika za inspiraciju pri pisanju čestitke. Poklon bon primatelju stiže instantno putem e-maila i SMS-a, što ovu uslugu čini idealnim rješenjem za planirane prigode, ali i za poklone u zadnji trenutak.
Trenutno su na raspolaganju poklon bonovi globalnih brendova, među kojima su Zalando, IKEA, Decathlon, Intersport, Airbnb i drugi. Ponuda će uskoro biti proširena i poklon karticama vodećih domaćih brendova, a potom će se nastaviti postupno širiti i nadopunjavati novim partnerima.
Korisnicima programa Magenta Moments, kojih je u Hrvatskoj već više od 500.000, dostupna je i dodatna pogodnost povremene zamjene prikupljenih „srca“ za popuste na odabrane poklon bonove. Već sada „srca“ se mogu zamijeniti za popuste na poklon kartice Zalanda i IKEA-e, a količina je ograničena.
„Kupnja i slanje digitalnih poklon bonova logičan su nastavak razvoja programa pogodnosti Magenta Moments i još jedan način stvaranja dodatne vrijednosti za korisnike. Željeli smo ponuditi brzo i praktično rješenje koje koristi prednosti digitalne tehnologije, ali zadržava osobnu notu darivanja kako bi korisnici mogli ostati povezani i kada nisu fizički blizu, bilo da je riječ o rođendanima, blagdanima ili spontanim trenucima. Time potvrđujemo ulogu Hrvatskog Telekoma kao digitalnog partnera koji razvija usluge usmjerene na stvarne potrebe korisnika“, izjavio je Krešimir Madunović, glavni operativni direktor za privatne korisnike u Hrvatskom Telekomu.
Vezani članci
- Boris Drilo odlazi iz HT-a, a Ognjen Vukoslavović preuzima funkciju člana Uprave za tehniku i informacijske tehnologije
- AI ti to možeš
- Rijeka Gateway je među najboljim projektima digitalne povezivosti u Europi
- HT prvi u Hrvatskoj nudi neograničeno besplatno surfanje internetom na letovima Croatia Airlinesa
- Propuštate zakoračiti u budućnost ako se ne bavite AI-em u svom poslovanju
Zadnji sadržaj od IS
- Hrvatska Orqa osigurala 12,7 milijuna eura za globalno širenje proizvodnje
- Europska svemirska agencija na FER-u je predstavila mogućnosti za mlade hrvatske istraživače
- Ookla potvrdila da Telemach ima najbolju i najbržu mobilnu mrežu u Hrvatskoj
- Money Motion Day0 donosi ključne financijske lekcije za mlade
- Crnogorski Telekom i Ericsson Nikola Tesla nastavljaju suradnju



































